Книжкова полиця, стелаж зигзаг на 3 полиці S-877
Етажерка для книг та три полиці, компактний стелаж із цікавим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер`єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 700/В 974/ Г 238 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага упаковки: 14 кг
Розмір упаковки: 82/31/14 см
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 238 мм |
| Висота шафи | 974 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151,10 ₴
