Стильний та ергономічний комод виконаний в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги комода:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з трьома шухлядами на телескопічних направляючих
- Красиві кольори ламінованої ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри комода (Ш/В/Г) :
Ш 802 / 755 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП, пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Бетон/Білі планки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199,50 ₴
