
Тумба ТV на 4 висувних ящики з фасадами без ручок R-013 Дуб сонома\Білі планки
3 999 ₴
3 599,10 ₴
- В наявності
- Код: R-013.3
Стильна і ергономічна тумба виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з чотирма ящиками на телескопічних напрямних
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри тумби (Ш/В/Г):
Ш 1402 / В 531 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 54кг
Доступна для замовлення в кольорах:
🔴Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
🔴Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
🔴Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
🔴Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
🔴Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
🔴Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
🔴Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
🔴Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
🔴Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
🔴Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
🔴Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
🔴Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
🔴Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | тумба |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1402 см |
| Глибина тумби | 400 см |
| Висота тумби | 531 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Шухляда | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Дуб сонома/Білі планки |
- Ціна: 3 599,10 ₴