Полиця для книг та декору на дев'ять осередків, компактний стелаж з просторими полицями.
Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Полиця відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати у дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1072 / В 1078 / Г 190 мм
Ш 1072 / В 1078 / Г 240 мм
Ш 1072 / В 1078 / Г 290 мм
Розмір осередку:
Ш 336 / В 336 / Г 190 мм
Ш 336 / В 336 / Г 240 мм
Ш 336 / В 336 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 30 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 9 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1078 мм |
| Глибина шафи | 190 мм |
| Висота шафи | 1078 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 1 699 ₴
