Етажерка для книг на шість поличок, компактний стелаж з цікавим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 700 / У 1941 / Г 238 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 24 кг
Доступний для замовлення у кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1941 мм |
| Глибина шафи | 238 мм |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529,10 ₴
